O nas

Ideą i celem naszej strony było stworzenie małego polskiego kompendium wiedzy o Johnie oraz społeczności w sieci, która mogłaby się podzielić swoją opinią i odczuciami odnośnie twórczości i wszystkiego co związane z tym jakże wielkim artystą.
Ponieważ brakowało obecnie w sieci miejsca, gdzie fani Frusciante mogliby zapoznać się z dorobkiem tego artysty oraz aktywnie uczestniczyć w dyskusjach związanych z jego twórczością, grupa kilku osób zafascynowanych muzyką, jaką tworzy John Frusciante postanowiła stworzyć stronę internetową udostępniającą takie możliwości.

REDAKCJA FRUSCIANTE.PL:

Marcin  - założyciel/administrator
Wanda  - redaktor i tłumacz

Paweł  - współzałożyciel/administrator (ex)
Patrycja  - tłumacz i moderator (ex)
Ignacy  - tłumacz i moderator (ex)

Chcesz do nas dołączyć? Napisz! :)

Wszelkie materiały wykorzystane na stronie frusciante.pl pochodzą z różnych źródeł Internetu.
Podając informacje czy też zamieszczając zdjęcia nie mamy zamiaru naruszać niczyich praw autorskich. Jeżeli wykorzystaliśmy materiał będący Twoją własnością napisz do nas, z przyjemnością wystąpimy o pozwolenie zamieszczenia tego materiału lub usuniemy go z naszej witryny w przypadku braku takiego pozwolenia. Jednocześnie informujemy, że wszystkie materiały na tej stronie mają charakter niekomercyjny i mają jedynie służyć rozpowszechnieniu wiedzy na temat muzyka Johna Frusciante.

Jeśli ktoś chciałby wykorzystać materiały zawarte na naszej stronie, nie mamy nic przeciwko temu o ile zaznaczy że są one kopiowane ze strony frusciante.pl. W przypadku gdy zechcesz wykorzystać większą część materiałów z naszej strony na swojej własnej witrynie bylibyśmy wdzięczni abyś zwrócił się do nas o pozwolenie.

Jeżeli będą jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

______________________________________________________________________

comments powered by Disqus