RHCP podczas pobytu w Rosji – wywiad(1999) polskie napisy

Bez nazwy-2

Wywiad miał miejsce 13 sierpnia 1999 roku na antenie MTV Rossija w programie VIP Kapriz, w przeddzień koncertu RHCP inaugurujacego oficjalnie działalność tej stacji w Rosji.
Był to jeden z koncertów trasy Californication. Wbrew zazwyczaj podawanej informacji nie odbył się na Placu Czerwonym, tylko na sąsiadującym z nim moście Wassiljewskij Spusk. Wywiad przeprowadziła znana rosyjska prezenterka, Tania Antoniewna Romanenko, występująca pod pseudonimem Tutta Larsen.
To jeden z najzabawniejszych wywiadów RHCP, dzięki zderzeniu specyficznego poczucia humoru członków zespołu oraz typowej dla Rosjan bezpruderyjności i bezpośredniości.

Możemy się z niego dowiedzieć co czytał Anthony, by lepiej poznać Rosję, jaka jest ulubiona metoda podrywu Chada, co uspokaja Flea bardziej niż medytacja i jakie tajemne moce kryje w sobie gra Johna na gitarze akustycznej. Okazuje się, że plotki o gorących chłopakach z Hollywood to prawda, że jedna z płyt RHCP to najlepszy podkład muzyczny do seksu, no i możemy wysłuchać unikalnego wykonania utworu poświęconego ówczesnemu prezydentowi Rosji, Borysowi Jelcynowi.

Wywiad zaczyna się od 6:20
Nie zapomnijcie włączyć napisów!

Untitled-3

Oceń artykuł:
(kliknij na gwiazdkę)

Następny post

comments powered by Disqus